ať víme, jak to na našem webu žije?

Asistent/ka ředitele zoologické zahrady Tábor - místo výkonu práce: Praha

08.07.2024

Do týmu ředitele zoologické zahrady v Táboře se sídlem v Praze, hledáme aktivního kolegu s výbornými organizačními schopnostmi, který bude mít vysokoškolské vzdělání přírodovědného nebo veterinárního směru.

Co bude Vaším úkolem:

Organizace sekretariátu ředitele zoologické zahrady Tábor s místem výkonu práce v Praze

Organizační zajištění spolupráce s evropskými ZOO při výměně zvířat

Organizační zajištění spolupráce s evropskými rezervacemi při umisťování zubrů evropských v rámci reintrodukčního programu

Spolupráce na vědeckých projektech zoologické zahrady v oblasti výzkumu dlouhověkosti pomocí molekulárně genetických metod včetně publikační činnosti v angličtině

Komunikace s vedením českých a světových ZOO

Podíl na řízení ZOO

Zpracování podkladů pro rozhodování ředitele

Organizační zajištění zážitkových programů v ZOO, komunikace s návštěvníky

Co od Vás očekáváme:

VŠ přírodovědného nebo veterinárního zaměření

Znalost laboratorních metod – izolace DNA, PCR, gelová elektroforéza a další

Výbornou znalost anglického jazyka

Inteligenci a schopnost empatie

Analytické myšlení, pečlivost, spolehlivost, samostatnost, odolnost vůči stresu

Časovou flexibilitu

Ochotu se neustále učit

Výborné komunikační a organizační schopnosti

Uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)

Reprezentativní a diplomatické vystupování

Kladný vztah ke zvířatům

Co Vám nabídneme:

Pestrou práci pro největší jihočeskou zoo

Motivační finanční ohodnocení

Profesionální a přátelský kolektiv – jsme tým a táhneme za jeden provaz

Možnost seberealizace a uplatnění vlastních nápadů

Neformální dresscode – záleží na Vás, v čem se cítíte nejlépe

Žádný velký open space, jen útulné kanceláře

Atraktivní lokalitu pracoviště s výbornou dopravní dostupností

Stravenkový paušál

Nadstandardní lékařskou péči za zvýhodněných podmínek

Sportovní vyžití ve volném čase – Multisport kartu

Odměny při životních jubileích

Osobní bezplatné daňové a právní poradenství od zkušených kolegů

Co jinde nezískáte:

Výhodné zaměstnanecké podmínky při koupi bytu (a také zvýhodnění a slevy u našich dodavatelů)

Výhodné zaměstnanecké podmínky při pronájmu bytu

Finanční ohodnocení: Roční mzda v rozmezí 650.000 – 850.000,- Kč

Podmínkou účasti ve výběrovém řízení je zaslání strukturovaného životopisu e-mailem na adresu prace@zootabor.eu.

Inzerce

Inzerce

Seznam veterinárních lékařů

Registr zvířat

Registr petpasů

Časté dotazy

Úřední deska

Falešné razítko – MVDr. Vladimír Hodač

Zveřejněno: 13.02.2024
Datum stažení: 13.08.2024

Kalendář akcí

Právě chroustám data, abych mohl zobrazit kalendář. Chvilku prosím počkejte...
Nejbližší akce
27.07. - 28.07.
Oftalmologická Chirurgia (EN) 27.07. - 28.07.2024
16.08. - 17.08.
Všechny akce