Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Obchodní zástupce/zástupkyně - doplňky pro psy, kočky a koně

25.10.2023

Název pozice: Obchodní zástupce ve veterinárním odvětví

Lokalita: Česká republika

O nás: SAKARI a.s. je dynamická a rychle rostoucí distribuční společnost sídlící v České republice.

Naším hlavním zaměřením je distribuce vysoce kvalitních doplňků pro psy, kočky a koně. Ceníme si toho, že jsme byli vybráni jako výhradní distributor společnosti NBF LANES v České republice a na Slovensku, což je významný italský výrobce specializující se na doplňky stravy pro zvířata. NBF LANES byla založena v Miláně v roce 1987 a od té doby se stala předním hráčem na italském veterinárním trhu.

V Itálii disponují týmem více než 60 profesionálů a své výrobky distribuují do 11 zemí, včetně Itálie, Polska, České republiky, Slovenska, Švýcarska, Německa, Maďarska, Švédska, Estonska, Lotyšska a Litvy.

Příležitost: V současné době hledáme motivované zástupce prodeje, kteří budou propagovat a prodávat naše produkty veterinárním klinikám v České republice (hlavní oblasti: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň).

Vybraný kandidát projde komplexním měsíčním školením, které bude společně prováděno naším týmem a odborníky od společnosti NBF LANES. Po úspěšném absolvování školení začne kandidát vykonávat svou roli jako zástupce prodeje v oblasti veterinárního lékařství.

Pracovní činnost: Náplní práce našich obchodních zástupců je získávání nových zákazníků, komunikace a jednání se zákazníky, budování dlouhodobých obchodních vztahů na veterinárním trhu, zajišťování a plnění prodejních cílů, monitorování konkurence v přidělené oblasti a pravidelné podávání zpráv vedení společnost.

Požadavky: Vynikající znalost češtiny a minimálně středně pokročilou úroveň angličtiny (minimálně B1). Je vyžadován řidičský průkaz skupiny B a vlastní auto.

Dále je vyžadováno profesionální a zákaznické zaměření, silné komunikační a vyjednávací dovednosti, orientovaní se na veterinárním trhu (zkušenost je výhodou), flexibilita, spolehlivost, zodpovědnost, loajalita a znalost MS Office.

Oceněna je předchozí zkušenost s prodejem/školením ve veterinárním lékařství (farmacie, krmiva pro zvířata, doplňky, lékařské přístroje). Absolvování studia veterinárního lékařství nebo jiných vědeckých oborů je považováno za výhodu.

Benefity: Nabízíme atraktivní balíček, který zahrnuje pevný plat spolu s provizemi z prodeje. Dalšími výhodami jsou telefon, SIM karta s neomezenými daty, tablet, stravenky, možnost práce z domova (25% pracovní doba), příjemné pracovní prostředí v srdci Prahy s mezinárodním týmem, možnosti seberealizace a příležitost pracovat v rychle rostoucí společnosti.

Pořádáme týmové akce a společenská setkání, poskytujeme profesionální školení a nabízíme příležitosti pro kariérní růst.

Smluvní vztah: Nabízíme dvě možnosti pracovního poměru:

Pracovní smlouva ( na dobu neurčitou), nebo smlouva na ŽL (IČO) : Čistý plat Kč + provize + bonusy

Typ práce: Plný úvazek

Zkušenosti: Obchodní zástupce alespoň 1 rok Předchozí zkušenosti s prodejem/školením ve veterinárním lékařství (farmacie, krmiva pro zvířata, doplňky, lékařské přístroje): preferováno Absolvování studia veterinárního lékařství nebo jiných vědeckých oborů: preferováno

Jazyky: Čeština (Požadováno) Angličtina (Požadováno minimálně B1) Italština (Oceňováno)

Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu jako motivovaný obchodní zástupce, prosím obraťte se na nás pro další informace a sjednání termínu pohovoru.

Těšíme se na přivítání nových kolegů, kteří mohou přispět k růstu a úspěchu naší společnosti.

job@sakari.cz

Zpět na výpis
Inzerce

Inzerce

Seznam veterinárních lékařů

Seznam veterinárních lékařů

Registr zvířat

Registr petpasů

Časté dotazy

Časté dotazy

Úřední deska

Falešné razítko – MVDr. Jana Kouřilová

Zveřejněno: 27.07.2023
Datum stažení: 27.02.2024
Úřední deska

Kalendář akcí

Právě chroustám data, abych mohl zobrazit kalendář. Chvilku prosím počkejte...
Nejbližší akce
18.12.
Webinář Primární kostní nádory 18.12.2023 20:30 - 22:00
20.01. - 21.01.
Kurz Měkkotkáňová chirurgie - Modul 3 20.01. 9:00 - 21.01.2024 17:00
Všechny akce