Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Veterinární klinika Strakonice hledá vet. lékaře/lékařku

26.02.2024

Moderní vet. klinika poptává zaměstnance na pozici Veterinární lékař(ka), na plný či zkrácený úvazek, včetně absolventů a studentů 6.ročníku VFU pro uvedeni do praxe s následným zaměstnáním.

Klinika zabezpečuje všeobecnou vetmedicínu malých zvířat s hlubším zaměřením na ortopedii, dentalní medicínu a dermatologii.

Klinika je vybavena moderní vyšetřovnou, dvěma operačními sály, diagnostickou místností s digitálním RTG, biochemickým, hematologickým a ednokrinologickým analyzátorem, moderním UZ Sonoscape s 70 plně vybaveným pro kardiologická a jiná vyšetření, flexibilním videogastroskopem, fibroskopy, sadou rigidních endoskopů, videooptoskopem,dvěmi inahlačními anesteziologickými soupravami se samostatnými generátory O2, Samozřejmostí je ortopedický RTG, zubní RTG, několik sad ortopedických vrtaček a oscilačních pil včetně pily a ostatního vybavení na TPLO kolenního kloubu. Zubní oddělení je vybaveno moderní pneumatickou dentální jednotkou.

Nabízíme pohodlné lékařské zázemí, plnou podporu dalšího odborného růstu dle zájmu jednotlivce, motivační platové ohodnoceni, zaměstnanecké výhody, půjčky, atd,atd.

marek.vondricka@seznam.cz

Zpět na výpis
Inzerce

Inzerce

Seznam veterinárních lékařů

Seznam veterinárních lékařů

Registr zvířat

Registr petpasů

Časté dotazy

Časté dotazy

Úřední deska

Falešné razítko – MVDr. Vladimír Hodač

Zveřejněno: 13.02.2024
Datum stažení: 13.08.2024
Úřední deska

Kalendář akcí

Právě chroustám data, abych mohl zobrazit kalendář. Chvilku prosím počkejte...
Nejbližší akce
12.04. - 13.04.
12.04. - 13.04.
Všechny akce