Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Nouzový stav a celostátní karanténa

Zvěrokruh 4/2020 23.04.2020

Vážení kolegové,

nouzový stav a celostátní karanténa odhalují pravdu i charaktery. Tuto či podobnou situaci z nás nikdo nezažil, stát na ni nebyl připraven a nemá doteď krizový plán. V televizi běží jenom poli.. cká propaganda. Ochranné pomůcky nejsou, tedy podle premiéra byly, pak se ukázalo, že nebyly a v tuto chvíli už jsou několik týdnů na cestě z Číny a fond státních rezerv je prázdný. Celá Česká republika šije roušky a situace se vyostřuje každým okamžikem.

Navzdory této téžké době bych vás chtěla v tuto chvíli vyzvat k tomu, abychom pro společnost vykonávali své povolání, které je o léčení zvířat, a to nejen malých zvířat, ale zejména těch hospodářských. Veterinární lékaři mají své nezastupitelné místo ve společnos.. a mají zájem nad rámec svých běžných staros.. pomáhat. Proto bych vás chtěla požádat, abyste pomáhali především ve svém oboru, pro který máte exkluzivní vzdělání, které nemůže nikdo jiný nahradit.

I v oblas.. zajištění dozoru nad zdravotní nezávadnos.. potravin živočišného původu může dojít z důvodu pandemie ke kri.. ckému nedostatku veterinářů. Proto jsme připravili formulář, kde se mohou přihlásit veterinární lékaři, kteří by v situaci (v kterou doufáme, že nenastane) byli ochotni pomoci se zabezpečením zdravotní nezávadnos.. potravin.

MVDr. Radka Vaňousová,

prezidentka Komory veterinárních lékařů ČR

Zpět na výpis
Inzerce

Inzerce

Seznam veterinárních lékařů

Seznam veterinárních lékařů

Registr zvířat

Registr petpasů

Časté dotazy

Časté dotazy

Úřední deska

Falešné razítko – MVDr. Vladimír Hodač

Zveřejněno: 13.02.2024
Datum stažení: 13.08.2024
Úřední deska

Kalendář akcí

Právě chroustám data, abych mohl zobrazit kalendář. Chvilku prosím počkejte...
Nejbližší akce
27.07. - 28.07.
Oftalmologická Chirurgia (EN) 27.07. - 28.07.2024
16.08. - 17.08.
Všechny akce