Můžeme pracovat s cookies,
ať víme, jak to na našem webu žije?

Z činnosti prezidentky

Zvěrokruh 5/2021 12.05.2021
  Časopis Zvěrokruh 5/2021
     Informace z komory - Z činnosti prezidentky
 

Přesto, že jsme již šest týdnů členy představenstva, stále pronikáme do tajů spojených s jeho chodem. Jednotlivé komise postupně přebírají svou agendu od bývalých vedoucích komisí, snaží se zorganizovat si práci a dostát svým závazkům a povinnostem.

Protože při přebírání agendy hlavně ekonomické komise nebyl proveden žádný hloubkový audit, pověřila jsem inventarizační komisi alespoň k provedení inventury hmotného majetku.

Nadále se seznamujeme také s účetnictvím dceřiné firmy Veterinární ples s. r. o., protože na její účetnictví nedohlíží komorová ekonomka a zůstává obestřeno tajemstvím.

Přebírání agendy prezidentů probíhá pod dohledem naší právní kanceláře, aby v budoucnu nedošlo ke komplikacím a připravil se tím i postup pro další předávání agend.

Dne 25. 3. 2021 jsem se zúčastnila jednání s rektorem Veterinární a farmaceutické univerzity v Brně váženým panem prof. MVDr. Aloisem Nečasem, Ph.D., MBA. Probrali jsme dění ve veterinární společnosti, společné cíle a možnosti jejich uskutečnění. Domluvili jsme se také na dalších jednáních mezi zástupci komory a univerzity.

Opakovaně jsme žádali o přednostní vakcinaci SVL. Žádost jsme doplnili o argumenty posbírané z terénu a byla poslána premiérovi, ministru zdravotnictví a Radě pro řízení epidemie covid. Rychle jsme reagovali na změnu na postu ministra zdravotnictví.

Nadále úzce spolupracujeme na úpravě programu elektronických žádanek. Nyní probíhají úpravy žádanek pro koně a drůbež. Nadále sbíráme vaše připomínky k tomuto programu.

Komora se opět vyjadřovala tisku, tentokráte k tématu novelizace zákona 106/1999 Sb., problematice psincového kašle a otrav antibakteriálními gely. Dne 10. 4. 2021 jsem byla pozvána do sobotního Interview ČT24, kde jsem odpovídala na otázky týkající se veterinární problematiky.

Zpět na výpis
Inzerce

Inzerce

Seznam veterinárních lékařů

Seznam veterinárních lékařů

Registr zvířat

Registr petpasů

Časté dotazy

Časté dotazy

Úřední deska

Falešné razítko – MVDr. Vladimír Hodač

Zveřejněno: 13.02.2024
Datum stažení: 13.08.2024
Úřední deska

Kalendář akcí

Právě chroustám data, abych mohl zobrazit kalendář. Chvilku prosím počkejte...
Nejbližší akce
24.05. - 26.05.
Všechny akce